21/03/2019 08:34

Ewaluacja Scenariuszy Po_Grze

Publikacja: Struktury organizacyjne Nowych Mediów
(studenci II ZIwNM)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wstępną wersją - do konsultacji i dalszych prac redakcyjnych/edytorskich.

Niezmiernie żałuję, że nie udało nam się zorganizować w pełni tury krytycznej, ale jeżeli Państwo mieli ochotę - zapraszam do wymiany konstruktywnych uwag i spostrzeżeń.

Dziennikarstwo internetowe - arkusz egzaminacyjny
(studenci II ZIwNM)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszym arkuszem egzaminacyjnym.

W przypadku jakichkolwiek pytań technicznych - proszę o kontakt mailowy.

Wpisy do indeksów - 25 stycznia 2016r.

Serdeczne zapraszam po wpis do indeksu w najbliższy poniedziałek, 25 stycznia 2016 roku, o godz. 8:00-9:30. Będę dostępny w pokoju nr 13.

Public Relations - podsumowanie naszych spotkań
(studenci II DZiKS)

Zapraszam do zapoznania się z tabelą punktową naszych zajęć.

W związku z mniejszą od spodziewanej frekwencją w turze recenzyjnej, zamykamy nasz projekt na tym etapie.

Serdecznie zapraszam po wpisy do indeksu, w najbliższy czwartek, godz. 10:30-12:00, do pokoju nr 13. Jeżeli ktoś z Państwa nie może w tym terminie przybyć, proszę o odwiedzenie mojej strony w sobotni wieczór, postaram się przedstawić kolejne terminy wpisów.

Obrona pracy doktorskiej
(drodzy studenci, przyjaciele i koledzy)

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę mojej pracy doktorskiej.

Odbędzie się ona w:

poniedziałek, 18 stycznia 2016 roku, o godz. 12:00, w sali nr 15.

Jednocześnie zapraszam do zerknięcia do wstępu samej dysertacji, który udostępniam TUTAJ. Mając na względzie publiczny charakter samej obrony, z góry dziękuję za pytania i zgłoszone wątpliwości, wyrażone w trakcie wydarzenia :)

Strategia PR - 2016
Drodzy PR'owcy,
(studenci II roku DZiKS)

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wstępną wersję naszej strategii:

Strategia PR Instytutu Politologii

Aktualizacja: sobota, 2 stycznia 2016r.

W związku z faktem, iż nad częścią z tekstów nadal trwają prace, plik będzie na bieżąco aktualizowany.

W trakcie ostatniego tygodnia wstępnie złożyłem teksty oraz dokonałem w niektórych drobnych poprawek o charakterze redakcyjnym. Proszę zerknąć do swojej części i sprawdzić, czy wszystko się zgadza.

Przechodzimy zatem do kolejnej fazy, którą możemy określić jako "spojrzenie krytyczne" i polegać będzie na próbie jakościowego polepszenia całej pracy w oparciu o komentarze i opinie recenzentów. Zazwyczaj ten etap pracy grupowej polega na konsultacji tekstu z ekspertami w danej dziedzinie, choć czasami (szczególnie w korporacjach) opinię wyrażają również współpracownicy.

Chciałbym prosić poszczególne osoby, zainteresowane dodatkowym udziałem w projekcie o wyrażenie swojej autorskiej opinii o pracy koleżanek i kolegów zgodnie z modelem "Zgadzam się / Nie zgadzam się".

Otóż wiele tekstów, które Państwo przygotowali zawiera Państwa autorskie komentarze i wnioski o charakterze racjonalizatorskim. Dlatego też nie chciałbym, aby pokusili się Państwo nie o wytykanie błędów czy też wad poszczególnych opracowań, lecz bardziej o próbę komentarza w kilkuzdaniowej formie:

• "Zgadzam się z Autorami tekstu, gdyż uważam, że...";
  • "Nie wydaje mi się, że zjawisko, które dostrzegli Autorzy jest szczególnie ważne, gdyż z moich obserwacji wynika, iż...";
  • "Na szczególne uznanie zasługuje pomysł Autorów, którzy uznają proces za...";
  • "Uważam, że Autorzy zbyt wiele wiary pokładają w moc sprawczą XX, nie dostrzegając, iż środki..."
etc.

Na Państwa komentarze w formie elektronicznej czekam do 14 stycznia 2016 roku. Następnie Autorzy poszczególnych opracowań będą mieli możliwość odnieść się do komentarzy, jeżeli do ich tekstów takowe się pojawią, by w ostatecznej wersji, która ukaże się przed naszym ostatnim spotkaniem i wystawieniem ocen (21 stycznia 2016 roku).

Ps. Serdecznie zapraszam na dalsze spotkania konsultacyjne grupy, które jeszcze nie zakończyły prac nad tekstami, w dniach 7 i 14 stycznia 2016 roku.

Struktury organizacyjne Nowych Mediów
(studenci II ZIwNM)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z materiałami dot. realizowanego przez nas projektu.
Wraz z napływaniem do mnie kolejnych zgłoszeń, będę aktualizował plik.

Nieobecność w Instytucie - środa, 18 XI

W związku z wyjazdem służbowym zmuszony jestem przełożyć nasze spotkania ze środy, 18 XI, na kolejny tydzień.

Osoby zainteresowanie kontaktem serdecznie zapraszam w czwartek, 19 XI.

Plan strategii PR
(studenci II DZiKS)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze wstępnym planem naszej strategii. Proszę o wybór tematu, skompletowanie zespołu (3, 2 lub 1- osobowego) oraz powiadomienie o tym fakcie mojej osoby poprzez mail. Będę na bieżąco odznaczał tematy już zarezerwowane.

Politologus - strona na FB!
(studenci I POL oraz I SM)

Serdecznie zapraszam do "polubienia" oraz aktywnej działalności w ramach naszej strony na FB:

Uniwersytet Opolski jako miejsce...
studenci I POL oraz I SM

W związku z Państwa świetnymi tekstami przygotowywanymi w tym tygodniu, chciałbym Państwa poprosić o podjęcie próby realizacji tematu:

"Uniwersytet Opolski jako miejsce..."

w formie FOTO. Termin realizacji: wtorek, 20 października 2015r., godz. 23:59.

Forma i treść zależy tylko od Państwa wyobraźni; istotne, aby był to plik graficzny podpisany cyfrowo (bezpośrednio na obrazie lub we właściwościach pliku).