16/10/2018 05:03
TW & TM

DZiKS_III: Tabela punktowa

Semestr zimowy 2016/17 - dostępność w intytucie

W semestrze zimowym, roku akademickiego 2016/17 jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, ze szczególnym uwzględnieniem wtorkowego popołudnia.

Jeżeli chcieliby się Państwo spotkać w dogodnym dla Państwa terminie, proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia konkretnej daty.

Konsultacje w okresie przed-sesyjnym

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem w okresie przed-sesyjnym w terminach:

Środa, 8 czerwca 2016r., godz. 8:15-9:00;
Czwartek, 9 czerwca 2016r., godz. 11:15-15:00;
Poniedziałek, 13 czerwca 2016r., godz. 8:15-9:00.

Odwołane konsultacje i zajęcia z TW&TM- 2 czerwca 2016

Najmocniej przepraszam, ale w dniu jutrzejszym tj. w czwartek, 2 czerwca 2016 roku, konsultacje i zajęcia z "TeamWork i Team Management" nie odbędą się.

Zapraszam na konsultacje w kolejnych dniach - szczegółowe terminy opublikuję w weekend.

Dodatkowe konsultacje, wtorek, 31 maja

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem, w najbliższy wtorek, 31 maja, godz. 15:00-16:00, do pokoju nr 13.

Egzamin: Geografia polityczna i gospodarcza
(studenci I_SM)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z istotnymi informacjami, które mogą być pomocne przy podejmowaniu próby zaliczenia egzaminu z przedmiotu "Geografia polityczna i gospodarcza".

Do pobrania - TUTAJ

Egzamin: Reklama w internecie
(studenci II_ZIwNM)

Zapraszam do zapoznania się z kilkoma informacjami dotyczącymi egzaminu z naszego przedmiotu "Reklama w internecie".

Do pobrania: TUTAJ

Dodatkowe konsultacje

Serdecznie zapraszam na dodatkowe spotkanie konsultacyjne w terminie:

Wtorek, 10 maja 2016r., godz. 10:30-12:00.

Odwołane konsultacje - czwartek, 5 maja

Z przykrością informuję, iż w związku z moim udziałem w głosowaniach w ramach Wydziałowego Kolegium Elektorów, nie mogę potwierdzić swojej pełnej obecności na konsultacjach w jutrzejszym dniu. Najmocniej przepraszam za komplikacje, ale nie chciałbym dopuścić do sytuacji, w której będą Państwo czekać na mnie, bez możliwości wskazania konkretnego terminu.

Konsultacje, 21 kwietnia

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem w czwartek, 21 kwietnia, na rozmowę w godz. 11:15-12:30, do pokoju nr 13.

Konsultacje, 14 kwietnia

W najbliższy czwartek, 14 kwietnia, w ramach konsultacji będę do Państwa dyspozycji w godz. 15:00-16:00.

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem.

Konsultacje, 6 kwietnia

W najbliższy czwartek, 6 kwietnia, zapraszam wszystkich zainteresowanych spotkaniem w godz. 15:00-16:00, do pokoju nr 13.

Polecana lektura: