16/10/2018 04:47
TW & TM

DZiKS_III: Tabela punktowa

Poniedziałkowe spotkanie

W przyszłym tygodniu będę dostępny w:

Poniedziałek, 30 stycznia, godz. 10:00-11:00.

Kolejne spotkanie konsultacyjne

Zainteresowanych spotkaniem zapraszam w:

Czwartek, 26 stycznia, godz. 15:00-16:00.

Będę dostępny w pokoju nr 13.
Konsultacje i wpisy w okresie przed-sesyjnym

W najbliższym czasie będę dostępny:

Poniedziałek, 23 stycznia 2017, godz. 8:00-12:00;
Wtorek, 24 stycznia 2017, godz. 8:00-11:00.

Zapraszam do pokoju nr 13.

Konsultacje w okresie przed-sesyjnym

W tym tygodniu będę dostępny w terminach:

Wtorek, 17 stycznia 2017, godz. 9:00-9:30; 12:00-13:00;
Środa, 18 stycznia 2017, godz. 8:00-10:00.

Strategia PR - 2017
Drodzy PR'owcy,
(studenci II roku DZiKS)

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wstępną wersję naszej strategii:

Strategia PR Instytutu Politologii

Aktualizacja: środa, 11 stycznia 2017r.

W związku z faktem, iż nad częścią z tekstów nadal trwają prace, plik będzie na bieżąco aktualizowany.

W trakcie ostatniego tygodnia wstępnie złożyłem teksty oraz dokonałem w niektórych drobnych poprawek o charakterze redakcyjnym. Proszę zerknąć do swojej części i sprawdzić, czy wszystko się zgadza.

Przechodzimy zatem do kolejnej fazy, którą możemy określić jako "spojrzenie krytyczne" i polegać będzie na próbie jakościowego polepszenia całej pracy w oparciu o komentarze i opinie recenzentów. Zazwyczaj ten etap pracy grupowej polega na konsultacji tekstu z ekspertami w danej dziedzinie, choć czasami (szczególnie w korporacjach) opinię wyrażają również współpracownicy.

Chciałbym prosić poszczególne osoby, zainteresowane dodatkowym udziałem w projekcie o wyrażenie swojej autorskiej opinii o pracy koleżanek i kolegów zgodnie z modelem "Zgadzam się / Nie zgadzam się".

Otóż wiele tekstów, które Państwo przygotowali zawiera Państwa autorskie komentarze i wnioski o charakterze racjonalizatorskim. Dlatego też nie chciałbym, aby pokusili się Państwo nie o wytykanie błędów czy też wad poszczególnych opracowań, lecz bardziej o próbę komentarza w kilkuzdaniowej formie:

• "Zgadzam się z Autorami tekstu, gdyż uważam, że...";
  • "Nie wydaje mi się, że zjawisko, które dostrzegli Autorzy jest szczególnie ważne, gdyż z moich obserwacji wynika, iż...";
  • "Na szczególne uznanie zasługuje pomysł Autorów, którzy uznają proces za...";
  • "Uważam, że Autorzy zbyt wiele wiary pokładają w moc sprawczą XX, nie dostrzegając, iż środki..."
etc.

Na Państwa komentarze w formie elektronicznej czekam do 18 stycznia 2017 roku. Następnie Autorzy poszczególnych opracowań będą mieli możliwość odnieść się do komentarzy, jeżeli do ich tekstów takowe się pojawią, by w ostatecznej wersji, która ukaże się przed wystawieniem ocen.
Nieobecność w Instytucie - WT-CZW, 3-5 I

Z żalem chciałbym poinformować, iż w najbliższych dniach tj.:

### UPDATE###
Wtorek-piątek, 10-13 stycznia 2017 roku,

będę nieobecny w Instytucie. Serdecznie zapraszam do kontakt mailowego.

Spotkanie konsultacyjne PR - wtorek, 29XI

Serdecznie zapraszam na dodatkowe spotkanie w ramach spotkań konsultacyjnych z przedmiotu Public Relations.

Z powodu wyjazdu służbowego do Warszawy, w środę, 30XI, będę dostępny we:

Wtorek, 29XI, godz. 12:00-16:00, p. 13.

Nieobecność w Instytucie - PN-ŚR, 14-16 XI

Najmocniej przepraszam, ale w trybie nagłym muszę zawiadomić o swojej nieobecności w Instytucie w dniach:

Poniedziałek-środa, 14-16XI.

Nieobecność wynikła nagle, więc tym bardziej przepraszam studentów z poniedziałkowo-wtorkowych spotkań za awaryjny tryb odwołania obecności.

Wtorek: nieobecność w Instytucie

Najmocniej przepraszam, ale w dniu jutrzejszym tj. we wtorek, 8 listopada nie będę obecny w Instytucie.

Wszystkich zainteresowanych kontaktem ze mną zapraszam w środę i w czwartek lub w formie elektronicznej.

Mapy myśli - seminarium DZiKS
Drodzy seminarzyści,

W załączeniu udostępniam archiwum, wraz z przygotowanymi przez Państwa, mapami. Zapraszam do zapoznania się z przemyśleniami koleżanek i kolegów.

Do pobrania - TUTAJ!

Teksty wstępne - seminarium DZiKS
Drodzy seminarzyści,

W załączeniu udostępniam zbiorczy plik tekstowy, który zawiera Państwa wypowiedzi w zakładanej przez nas formie. W dniu dzisiejszym (niedziela wieczór) postaram się dokończyć recenzję wszystkich tekstów, ale prosiłbym również o zerknięcie na prace koleżanek i kolegów.

Do pobrania - TUTAJ!

Polecana lektura: